Bramkarskie Revolution Rangers? Lundqvist sub Ahead

King zdetronizowany. Henrik Lundqvist siedział cztery ostatnie mecze, New York Rangers na ławce. Jest teraz bardzo przewrót, choć to chyba tylko środek tymczasowy. Bramkarz dyskusja, jednak nie dodaje ani że sub Antti Raanta robi zauważalnie lepiej niż Ruch Błękitnych Koszul lider długoletnich. , wydajność, różnica jest zauważalna, koszt nie jest zbyt duża.

Trzy zwycięstwa, dwa czyste łupków, zebrane w jednym celu. To był bilans Antti Raanty ostatni tydzień, który został uznany za drugiego największego star Po Jakubu Voráčkovi. We wtorek przeciwko swojej byłej drużynie wrócił z Chicago. To był kolejny bardzo dobre, ale Rangers stracił 1: 2ndCo dalej?

„Nie ma silny powód do uciekiniera Raanta kontynuacja jazdy do neuhasíná pożarnej. Ale wtedy mamy tak dobry argument, że nadszedł czas na Lundqvist. Jeśli następnym razem wzrok Raanta i znowu uda mu się, to można założyć, że Rangersi są wyłączone z bramkarz kontrowersji na temat tego, co wszystko warto, „ostrzegł dniu meczu dziennikarz Larry Brooks w kolumnie dla New York Post. I nie było tak daleko od spokoju.

Podczas miniserialu jest 27letý Fin pokazał w szczytowej formie i pokazał znacznie lepsze numery niż szwedzka gwiazda miała cztery mecze z rzędu przed jej trener Alain Vigneault pierwszy usiadł. „Król Henrik” zmiatania zawodnikom dwa zwycięstwa, stracił dwa mecze i poszedł razem dwanaście bramek.Poniższy cztery spotkania Lundqvist przegapić. To był jego NHL jeszcze nie stało.

„To jest sytuacja, która nikt z nas przyzwyczaić. Ale Antti wystawiany naprawdę dobrze. Tymczasem Hank ciężko Makale wspierali nas w kabinie, i tak dalej. Będzie dobrze. Kiedyś wróci, będzie znowu wielki. Dla niego jest to tylko bump na drodze „, powiedział obrońca Marc Staal.

Lunqvist przyjął decyzję trenera ze zrozumieniem

bronić dwukrotnie w konkursie zerowej jako Raanta w bramce Rangers ostatnich udało się w marcu 2003 roku, Mike Dunham. Trzy lata temu, pokazał to samo w fazie playoff przeciwko Washington, zbyt Lundqvist. Z zastępców między prętami samym Manhattan cztery kolejne wielkoszlemowe neinkasoval więcej niż dwóch bramek.Jest to najdłuższa taka seria w bieżącym sezonie, w czasie których Raanta dostał tylko trzy bramki.

To trwa, ale z pokorą. „Staram się zawsze myśleć o tym tylko następnym meczu. Cały zespół grał dobrze naprzeciwko mnie i pomaga mi bardzo dużo. I skupić się na każdym następnym ujęciu kolejnego zabiegu i wyjdź z niego. Tylko lubię hokej i wygrać i jestem zadowolony z każdego startu „, powiedział

Wśród Rangers w Nowym Jorku w tym sezonie i rozczarowaniu poprzednim sezonie będą pewne istotne różnice. Inna etyka pracy, większe poświęcenie, znacznie lepiej obrona we własnej strefie. Mając na celu Raantou może nawet lepiej niż on ma za Lundqvist.

Ponadto, napastnicy natychmiast po utracie atak Puck, gwiazda obrony zacisnęły się na nowym systemie SAP.Chociaż Rangers są HC Lundqvist, wszyscy w zespole numer jeden nadal wierzy nikt nie postrzega obecną sytuację jako pojedynek pomiędzy dwoma bramkarzy. Oczekują oni, że Szwed szybko wspina się z powrotem do kabiny. Z jednej strony, to trwa rok, 9,5 mln dolarów, podczas gdy Raanta jednego miliona.

Ponadto Lundqvist powiedział trener podjął decyzję ze zrozumieniem, jego kolega wspierane przez cały czas. „Jestem w zespole z Hank siedmiu lat, a każdy sezon był nasz najlepszy gracz. Gdy wraca, nie coś innego niż, że będzie ponownie wykazać doskonałości oczekiwać „, powiedział napastnik Derek Stepan.

W rzeczywistości, więc nic się nie dzieje. Lundqvist jest zdrowy, właśnie odebrał przerwa. Ale czy powinien wziąć jeszcze dłużej, a comeback król nie odbędzie, będzie to znak, że pewne rzeczy inaczej.