Cibulkova pokonała wyraźnie Rybarikova

Wczoraj był przechył mistrzostwa tenisa w Australii 34 stopni w cieniu, jeden brakowało, aby zatrzymać mecz i zamknął się z dwóch aren.

w tym Pálavskie do pośpiechu do 2-go okrągłe Dominika Cibulková preferowane że krajaniek mecz pokonany Magda Rybarikova 6: 3, 6: 1, a naprzeciw jutro Węgrzy Arnova. Karol Beck, niestety, jeden z naszych Melbourne lanie od zagranicznych konkurentów. Francuz zginął od rozruchu Benneteuaovi 4: 6, 2: 6, 5: Siódma Ani súperiek pamięta New Haven

Cibulkova miała Namal tylko w niektórych częściach pierwszym secie do stanu 2: 2, a następnie ponownie przy ubieganiu się o stanie 5: 3 w obliczu brejkbalov 5: 4 Wyraźnie kontrolowany rozwój i nie dać szansę ręką.Hasać na pewno zachęcające, ponieważ w Australii do tej pory nie widział małą szybką utylizację w Brisbane, Sydney i Melbourne ma jeszcze do równowagi najsłabszy z wszystkich turniejów Wielkiego Szlema.

,, Zdałem wszystkie pułapki doskonale – ciepło, z krajaniek pojedynku nawet pewne niebezpieczeństwo w 1. secie, więc jestem szczęśliwy „, powiedziała nam Dominika.

,, To był inny mecz niż trojsetový w Tokio, gdzie miałem najlepszą formę i chociaż dzisiaj nie wszystko było idealne, to wystarczyło. Liczy się to, że jestem w ogniu i zaoszczędzić trochę siły. Węgierska Arnova nie pamiętają lub nie wiedzą, że graliśmy razem w New Haven w 2007 roku, wydaje mi się, że jak 50 lat temu. I wygrał 7: 6 w trzecim secie, ale nic nie mogę sobie przypomnieć. Będzie to drugiGrand Slam ostateczna i coś zupełnie innego. Maďarka mają nic do stracenia, ale nie bałam, wierzę, jego forma, to byłoby po prostu lepiej i lepiej. Celem sezonu zostawić dla siebie, ale ujawnił, że chciałbym, aby wszedł tam, gdzie należy, że jest jeszcze wyższy niż przedtem. „

Cibulkova przyszedł top, prowadzony przez byłego trenera Vlada Pláteník 12 . miejsce. Teraz prowadzi Zeljko Krajan, były trener Safina, która doprowadziła do jego ocenami czole. Ani solidne i trwa Arnova nie pamiętam kiedykolwiek New Haven, ale jest bardzo pewny siebie na Cibulkova wierzę. Strasznie motywuje szansę zagrać z Serena Williams w trzeciej rundzie. Mecze w Australii i przejść sporo węgierskich fanów.Arnova w 2008 roku reprezentował Niemcy. Rybarikova: Nie widzę nic pozytywnego

Wycofany Rybarikova bez powodzenia w Melbourne na bilecie i corocznie wydawane z wstępnie zamocowaną sie. Był to czwarty grał w pierwszej rundzie w Melbourne z rzędu i siódmy Grand Slam! Zverenky Martina Hromca przegrał w pierwszej rundzie w Auckland i Hobart są głównym konkursie otrzymał. Oczywiście, że po wczorajszym kolejna porażka nie może być spełniony.

,, wciąż ta sama piosenka. Nie prawdopodobnie uzyskać nenasadenú sie. Nie pozostaje mi nic, po prostu zacznij przezwyciężyć te wdrażane, a potem sam rozmieszczone. Dominika radzi sobie lepiej z warunkami, ciepła i wiatru, i odpowiada jej styl gry, z wyjątkiem błysków w 1. secie miałem dużo szans.Obecnie jestem w takim nastroju, że na początku sezonu nie widzę nic pozytywnego. Straciłem wszystkie mecze wyraźnie, byłem po dobrym przygotowaniu trener Hromcom z całkowicie różnych oczekiwań. Formularz nie pokaże, mam jeszcze około 70 miejsc, a ja należę do lat pięćdziesiątych i powyżej. Nie wiem w czym jest problem. „Beck nie strzeli lub set

słowacki tenisista Karol Beck (100-ta w rankingu ATP) nie powiodło się w pierwszej rundzie z singli Australian Open w Melbourne.

John wierzy ward Krošlák pokonać finalista ostatni tydzień imprezy w francuski Julien Sydney Bennetauom w trzech setach 4: 6, 2: 6, 5: 7 szczyt Becka w Melbourne Park pozostaje trzecirunda w 2005 roku, w ubiegłym roku również nie dlatego początkowej przeszkody.

Najlepszym słowacki singlista Pierwszy GEME pojedynek z Bennetauom stracił własną administrację. Beck jest w ciągu najbliższych minut, choć udało się zdobyć na 4: 4, ale w dziewiątym meczu ponownie wahał się naprawiać i Benneteau pchnął pierwszy zestaw do pomyślnego zakończenia.

Drugi akt był wyraźnie skierowany przez Francuza, który służył jakość i powrót. Trzeci zestaw otrzymał Benneteau na ich korzyść dzięki kontratakach w jedenastym GEME. Jedyny przedstawiciel Słowackiej w męskich singli w Melbourne pozostał Lukáš Lacko, który wchodzi w środę przeciwko amerykańskiej Donald Young.

Beck po przegranej w 1. rundzie przyznał, że Benneteau był na dworze mówić. Żałował, ale niewykorzystane szanse.Przeciwnik miał doskonałą obsługę

„Francuz potwierdził dobrą formę z Sydney. Żałuję jednak, że w ważnych momentach, zrobiłem wiele niepotrzebnych niewymuszone błędy. Zajęło mi kilka ciasnych gry, że mogę wygrać. Nie grałem tak źle, nie przeciwnik więcej usług help „, powiedział TASR Beck, których wprowadzenie nowego sezonu nie działał zgodnie z Państwa życzeniem.

Na turnieju w Chennai i Sydney spadł już w 1. rundzie kwalifikacji. „Pierwszy mecz w Chennai ja nigdy nie działa, zmartwiony ja. To był również szef, ja nie wierzę. Dzisiaj to było przed ciężkimi przeciwnikami na mój część ma znacznie lepszą wydajność. Jestem przekonany, że turniej Kryty w Europie będzie miał swoją grę wyższy poziom. w przyszłym tygodniu chciałbym zacząć od stu tysięcy challengeri w Heilbronn, Niemcy.Mam nadzieję, że uda mi się odlecieć w środę od Melbourne. Następnie chciałbym zagrać w ATP, albo w Zagrzebiu lub w Montpellier. I nadzieję, że jeden z nich do głównej procedury „wspomniany Beck

Dominika CIBULKOVÁ (17 SR) – Magdaléna RYBÁRIKOVÁ (SR). 6: 3, 6: 1

Julien Benneteau (Francja) – Karol BECK (SR), 6: 4, 6: 2, 7: 5