Gwiazdy świecą w domu! Moravia jest również przedstawienie Stybar, Bart i König

Po trzech tygodniach czeskich fanów mogłaby pochłonąć swoją sztukę z ekranów telewizyjnych w przyszłym tygodniu mają szansę zobaczyć na żywo. Tylko trzy z czeskich zawodników od słynnego Tour de France wystąpi w wyścigach etapowych Czech Cycling Tour (13 sierpnia do 16) w centralnych Morawach, zdobią zespół gwiazda działanie Etixx home-Quick Step jeźdźca Zdeňka Štybara, uczestniczyli także Leopold König i sty Bárta.

najsilniejsze pole wyjścia, być może od czasów starożytnych do wyścigu pokoju będzie na wystawie w morawskich drogach. Z Czech Cycling Tour przybywa doskonałych zawodników w tym jeden zespół WorldTour i cztery stajnie kategorii ProContinental.Uwaga skupi się głównie na krajowych człowieka płomieniach wyblakły Tour de France. Zaprezentuje Leopold König, Zdeněk Štybar i Jan Bárta, świetna firma nadrobić tegoroczny debiutant mistrza Giro d’Italia na drodze Petr Vakoč. Obecnie stara się etap wyścigu Tour de Pologne.

Stybar z Vakoč przynieść prowadząc zespół Etixx-Quick Step i będzie należeć do tych, którzy starają się mówić głośno w klasyfikacji generalnej.

„V sprawa ta będzie bardzo dużo zależy od tego, jak przedstawiciel raport zarządza jechać team otwarcie Time Trial, lub jeśli zachować rozsądny stratę czasową König.W związku z tym myślę, że nasze wzgórza są akceptowalne Vakoč i że będzie jednym z największych ulubionych. Z tym, Etixx będzie miał doskonałą jazdę na czas zespół, ale to czekanie nawet od Barta najlepiej Bory 18. Argon Okazało się tutaj, „przewiduje organizację przewodniczący komitetu Jaroslav Vašíček.

Z Kwartetem Czechów z tegorocznego Tour nie tylko na początku Roman Kreuziger, którego początek negocjacji osobiście przewodniczący federacji. Zespół przedni Domestik Tinkoff -Saxo wybrał zamiast ścigać szkolenia w Dolomitach, a następnie wyjeżdża do USA Pro Challenge, do Ameryki.

W wyścigu będzie w najlepszym miejscu.Po jazda drużynowa na czas w Uničova peleton z powrotem do tego samego miejsca jako cel płaskich etapach programu sobotę na królewskim etapie Jeseníkách i decyduje o obwodach w Dolany koło Ołomuńca. „Nie ma w przeszłości zmienił żółtą koszulkę” doczekać się walki w ostatnich kilometrów Vašíček. Jednym z jego marzeń było zorganizowanie piątek Uničovská zrywu w doprowadzeniu gwiazdorską Mark Cavendish, ale ostatecznie wybrano Etixx-Quick Step nie figuruje. Wstępne sprawozdanie z zespołu, ale jego adiutant Mark Renshaw, spurterské innego asa.

„Znak zapytania jest początek Tony Martin, w” wyznaczonym czasie przewodniczący mistrz trial świat komitetu organizacyjnego.U Martina czeka, aby zobaczyć, czy on leczy złamany obojczyk na Tour de France.

Inne Bohemia na początku będzie w barwach CCT Polsat Polkowice Jan Hirt i Josef Černý, czeski zespół AWT Greenway są Michal Schlegel i Roman światło. Reprezentacja cały trener Tomas Konecny ​​utworzą podwójnym zwycięzcą Leopold König Thomas Koudela Karel Hnik Michael Kukrle František Sisr Marek Šipoš i mistrz olimpijski z Londynu od Cross Country Jaroslav Kulhavý.

program CZECH Cycling Tour

(sierpień 13 do 16)

1st Fazę (17 H) Uničov (czas zespół proces, 20,4 km)
sekundę Etap (13.30) Olomouc – Uničov (178 km)
trzeciąEtap (11.30) Mohelnice – Šternberk (199 km)
czwarty Etap (10) Olomouc – Dolany (144,9 km)

Czechy gwiazd START

Leopold König (CR)
Zdeněk Štybar (Quick-Etixx Step)
Petr Vakoč (Etixx-Quick Step)
Jan Bárta (Bora Argon-18)
Jaroslav Kulhavý (Czechy)