Koszyce stracił 38 Martin a 1: 3, Bratysława – Pieszczany 6: 2

Bratysława. HC Košice Hokeiści niespodziewanie przegrał w 38. rundzie Tipsport domu z MHC Martin 1: 3rd

Nawet wzajemne piąty mecz dwóch rywali w sezonie 2014/2015 był bardzo wyrównany. Poprzednie cztery walki wygrał Košičania zawsze cel, w tym trzy dla dwóch punktów. Koszyce jest wciąż na szczycie tabeli.

Poprad i wygrał piąty tohtosezónnom wzajemne spotkanie Żylina.

Nawet wzajemne piąty mecz hokeistów Bańska Bystrzyca i Trencin przyniosła ostateczną różnicę jeden cel.

Na Trzech Króli obchodzone jest 38 pierwszego Trenčania wynikiem 3: 2 do rozszerzenia. Bańska Bystrzyca wygrał cztery poprzednie spotkania 1: 0 po rzutach karnych, 2: 1, 2: 1 i 3: 2 po rzutach karnych.

HC Bratysława Hokeiści pokonać Piešťany gładko 6: 2nd Nitra jest trzecimtablica partycji, Pieszczany nadal utrzymać ósmą pozycję z lekkim przewagę nad parą Skalica, Žilina. Nitra przerwał serię meczów bez wygranej na wartość trzech.

Skalica był w stanie oderwać się od ostatniego miejsca w tabeli, po spartaczył trzeci okres stracił we wtorek w 38. rundzie w domu z Zvolen 4: 6 Kosice – Martin 1: 3 (0: 1 do 1: 0, 0: 2)

Cele 27. Jenčík (Suja, Bartos) – 20 Galambos (dołączona MATĚJKA), 44 (£ ojek Markovic), świerk 60

urzędnicy T. Orolin – M. Korba, Rovenský, z wyłączeniem 1: 6, moc odgrywa 0: 1 rozcieńczenie 1: 0, 2905 widzowie

< p> Cele: 47 Takáč (Makovský Paločko), 58 (59), Kroták Kroták (Paločko) – 34Sikela (Kropáč, Bobček)

urzędnicy: jura – Bogdanow Jobbágy wyłączeniem: 3: 7, moc odgrywa: 1: 0, rozcieńczenie: 0: 0, 1126 widzowie

Cele: 9. Bendík (Zigo), 33 Kafka (Handlovský, Kytnar) – 28 Lintnera (Dudáš), 38 niemiecki (Andersons, Lintnera), 63 Dudáš (Melichárek)

Rozhodcovia KubuS J. stężony – Junek P. Šefčík, z wyjątkiem 5: 3, moc odgrywa 1: 2, tłumienie 0: 0, 1832 widzowie

Cele 9. Bajtek (Pupák Frost), 14 (J. Ručkay H. Ručkay, Lelkes) 22 Tománek (STEFANKA) 30 Stümpel (L. Novák), 31 Mezei (H. Ručkay) 45. Lelkes (J. Ručkay) – 7 Haring (stopy), 28 Kutálek (Romans taśma)

urzędnicy: Lauff – Holienka M. Tvrdoň wyłączone: 4: 4, ponadto: pas (Piestany) przez 10 minut na niesportowe zachowania energii odgrywa 0: 1 do rozcieńczania: 0: 0 , 2392 widzów

Cele: 15-tyVaškovič (Komínek, Stloukal) 16 Školiak (J. Jurík), 19 J. Jurík (Crumb Školiak), 30 Bezúch (Barak) – Drugi postępowania (L. Jurík, groch), 5 Hraško (zachowanie L. Jurík) 25 Ďaloga (Brabenec), 43 Kentoš (Bortňák), 53 Obdržálek (Bortňák, Pichnarčík), 55 L Jurík (Ďaloga, groch)

urzędnicy: Stano – M. Orolin J. Tvrdoň wyłączeniem: 5: 5, ponadto: Podkonický (wybrane) przez 10 minut w celu zachowania mocy niesportowe odgrywa: 2: 2, rozcieńczenie: 0: 0