LM: Sparta uregulowana znakomicie przepustkę gry, a kończy w Pilźnie

Bratysława. Piłkarze FK Astana Kazachski mistrz awansowała do Ligi fazie playoff prestiżowych Mistrzów 2015/2016. W środowym trzeciej rundzie kwalifikacyjnej dzikiego odwecie one panowały przed własną publicznością po rzutach karnych 4: 3.

zwrócić 0: 0 w pierwszym meczu na ziemi Fiński Champion korzystają z uczestnictwa w następnym etapie.

W tym przypadku przerwa miała margines 2: 1 gości. Zwierzęta, jednak krótko po przerwie zdołali wyrównać dzięki konsekrowanego kary Canas Brzeg. W 56 minucie zdobył Šomko Astana udał się do playoffs. Łączenie meczu.

Przyszła ale 71 minut. Home Twumasi zobaczył czerwoną kartkę i goście wyczuł swoją szansę. W 86.minut, pomógł je Aničić w szesnastu – sędzia zarządził rzut karny, który zamienił Zeneli.

To wydawało się, że proces będzie radować się w Helsinkach. Gracze Astana ale nie przeszły jeszcze broń osłabienia. A w trzecim okresie minut dodatkowego czasu, aby podjąć decyzję w sprawie ich triumfu nad rogu Postnikov. dramatyczny 4-3 wygrana Astany na HJK Helsinki czyni je tylko 2nd zespół kazachski do #UCL play-off i #UCL lub grupy #UEL spot pic.twitter.com/UbBUBvhjTj – Paul Saffer (@UEFAcomPaulS) 05 sierpnia 2015

przed bramami Playoff zatrzymać piłkarzy Sparta Praga. Środowy pojedynek miał jeszcze dobrze smirks. W pierwszym meczu na stadionie CSKA Moskwa uhrali cenny remis 2: 2 i środę doprowadziło w domu w XVI chwili już 2: 0TH

obiecujące prowadzić, ale nie mógł go trzymać. W 34 i 51.Musa odłożyć i grał od początku.

Tuż po godzinie gry czerwoną kartkę zobaczył Matějovský za faul, a zawodnicy CSKA zaletą oferowanych świadczeń. 76 minucie postępem Dzagoev. Procedura Celem CSKA Moskwa Alan Dzagoev wykluczyć.

Cele: 44 Twumasi Canas, 47, 56 Šomka, Postnikov 90 + – 4 Jallow 42 Baah 86 Zeneli (pokoje skrzydłem.) (Z pokoi skrzydłem.). TC: 71. Twumasi (FK Astana), postanowił. Alon Yefet (ISR)

/ pierwszym meczu 0: 0, playoffs ligi Mistrzów przekazywane Astana, Helsinki zaprezentuje play-off ligi Europy /

Obowiązujące Martin Strömbergsson (Swe).

/ pierwszym meczu 1: 0, playoffs ligi Mistrzów do Celticu, Karabach zaprezentuje play-off ligi Europejskiej / Celtic Dzięki bramki Dedryck Boyata od pierwszego meczu.

Cele 6. L.Krejci, Fatai 16-ta – 34th i 51st Musa 76 Dzagoev TC: 64 Matejovsky (Sparta Praga), postanowiliśmy Paolo Mazzoleni (I)

Michal Breznaník (Sparta Praha) nie jest ujęty w. listę strzelców

/ pierwszym meczu 2: 2, playoffs ligi Mistrzów do zespołu CSKA, Sparta zaprezentuje play-off ligi Europejskiej /

cel: 82. Nemanja Nikolič TC 60 Luijckx (Videoton) ustalono: Kenn Hansen (DEN)

/ pierwsze dopasowanie. 1: 1, przy czym Mężczyźni z ligi Mistrzów do Borisov Székesfehérvár przedstawi Baraż Europa League /

Cele. 53 stygnie, V. Vázquez 58, 82 Oulart postanowił Stefan Johannesson (Szwecja)

/ pierwszy mecz 1: 2, play-off Champions League FC Brugge przodu, Panathinaikos zaprezentuje play-off ligi Europejskiej /

Cel: 90 B +Bjarnason, postanowił: Ruddy Buquet (Francja)

/ pierwszym meczu 3: 1, playoffs Ligi Mistrzów do Bazylei Poznaniu zaprezentuje Baraż Liga / Basel zdecydował o procedurze na wczesnym walki w Polsce.

Cele: 7. Djurdica 14. Rosenberg, 42. TC nadrzędny: 64. Adu (Malmo) zdecydowała. Michael Koukoulakis (GRECO)

/ pierwsze dopasowanie 0: 2, playoff ligi Mistrzów postępuje Malmo, Salzburg przedstawi playoff European League /

Cele 8. Babović Jevtović 60, 69. A. Zivkovica, Trujic 90 + – 11 . Munira 33 Hamroun RC: 48 Varela (Steaua Bucuresti) wykluczone. István Vad (Węgry)

/ pierwsze dopasowanie 1: 1, gra-off do ligi Mistrzów Partizan Steaua z obecne w fazie playoff ligi europejskie /

Cele 16. Saleh Progno 55, RC: 14-ciAdronic (FC Milsami Orhei) orzeka, co następuje:. Artur Dias (Portugalia)

/ pierwszym meczu 2: 0, playoffs Ligi Mistrzów postępowała Korce, Orhei zaprezentuje play-off Liga /

Bramki: 76 i 83 Zahavi (. pierwszy z pokoi kopać), postanowił: Jevgen Aranovskij (Ukr).

Matúš Kozáčik grał cały mecz, Michal Ďuriš odgrywaną przez 58 min. Patrik Hrošovský (wszystkie Viktoria Plzeň) usiadł na ławce

/ pierwszym meczu 2: 1, playoffs ligi Mistrzów do Tel Aviv Pilznie wystąpi w play-off ligi Europejskiej /

< p> Bramki: 25. Gladkij, 65 Srna (z pokoi skrzydłem.) 68. Alex Teixeira, TC: 90 + Kjaer (Fenerbahce), postanowił: Felix Zwayer (Nem.)

Miroslav Stoch (Fenerbahce) grał od 88.min

/ pierwszym meczu 0: 0, playoffs z Ligi Mistrzów Szachtar przodu, Fenerbahce zaprezentuje play-off Ligi Europejskiej /