Palat trzy asysty. Pastrňák, Voráček i Hemský byli wśród strzelców

Hokej Boston utracone po raz czwarty z rzędu i ostatni Poza bezpośrednimi konkurentami w walce o wieloznacznym zapewnienia postępu ostatnie miejsce w play-off Konferencji Wschodniej. Bruins mają na swoim koncie 82 punktów i ich poprowadzić zawodnicy wciąż maleje. Pierwszy zespół Islanders przypis mają 80 punktów i 79 punktów w czwartek poprawiła Tampa Bay po wyniku 6: 3 właśnie podbił Boston TD Garden.

piorunami jest na wstępie mocniej pojedynek głównie o wynik. Boston poszedł w drugich dwudziestu minut trzy razy w ołowiu. Po raz pierwszy stało się to w 22. minucie, kiedy jego 32nd celem sezonu wziął power play David Pastrňák (21:37, -1, 4 strzały, 1 + 0).Dla gości, jednak tylko kilka sekund później skontrował Brayden Punkt wspomaga Ondřeje Palata, który w części gier przyczyniło kolejną przepustkę na odszkodowania 3 3 z otworów z tyłu Antona Strälmana.

Zwycięzca postanowił zatem trzeci akt, w którym Tampa osiem prób strzał przyniosły trzy cele. Różnica tutaj jest zasłużony w 45. minucie Jonathan Drouin, a następnie przez dwa kolejne trafienia hattricka zakończone Nikita Kučerov. W finale rosyjskie kluby Gola zdobył swoją trzecią przepustkę wieczoru i aktywnego Palát.Bez punkt z meczu udał się obrony jego kolega Andrej Šustr (20:32, +/- 0, 3 strzałów) i domową napastnik David Krejčí (20:11, -1, 2 strzały).

w przeciwieństwie do Bostonu doskonałe wyniki w dalszym ciągu Toronto , który niedawno Bruins przygotowany na trzecie miejsce w Atlantic Division. Po czwartkowych wygranej 4: 2 nad New Jersey obchodził Maple Leafs zysk dwupunktową po raz trzeci z rzędu.

Przed Devils ucieszył, nawet w oddziałach obrony trener Mika Babcocka nieodebranych obrony Czech Roman Polák.Ostrava rodzimy odsiadywał pierwszy w sumie dvojzápasového kara za check ciała z gry w środę z Columbus, gdy mocno duński debiutant Oliver Bjorkstranda.

Celem kanadyjskiej jednostki została dostarczona przez Josh Leivo Williama Nylander, James van Riemsdyk i Connor Brown , Devils zdobył dwa gole dla Johna Moore’a i jego druga z klubów z power play od 50. minuty i zdobył pomoc Pavel Zacha (15:42 +/- 0, 2 strzały, 0 + 1). Czech debiutantem i wyciągnął jego asysty punktowe serii już do sześciu meczów z rzędu.