Parma sytuacja jest krytyczna, ale Donadoni nie składa broni

W piłce nożnej rzeczy zmieniają się bardzo szybko, a dowodem na to jest Parma. Włoski klub ostatnia zdobyła pozycję zagwarantowania UEFA, przeszkodą w jego przypadku jest jednak brak środków finansowych. Gracze nie zarabiać, rezygnacja jest jednak ostatni pomyśleć, co by budki…

W Parmie nie otrzymali wynagrodzenia od lipca ubiegłego roku, a teraz właściciele w ostatnim dniu rozliczenia zobowiązań. Choć włoski klub właściciele w ostatnich miesiącach zmieniane dwa razy – pierwszy zespół, aby pozbyć się Tommaso Ghirardi, Parma wpadł w ręce albańskiego prezydenta i stał Rezart Taci.On trwał tylko dwa miesiące, w trakcie negocjacji, ponieważ on i jego towarzysze zostali zatrzymany przez słabą stroną finansową Parma i klubu, ponieważ kupił grupę słoweńsko-włoskiej inwestorów.

„W ciągu ostatnich kilku miesięcy słyszeliśmy wiele obietnic . Nowi właściciele muszą przynajmniej dać kredyt, że jak przyjedziemy i wszystkie rozmowy, których nikt inny nie zrobił. wyniki wtedy będziemy sądzeni według tego, co będzie „ powiedział Donadoni.

strona finansowa jest podpisany i wydajność zawodników na boisku i pozycji w tabeli. Parma wczoraj związany 0: 0 z AS Roma, zdobyła w tym roku tylko jedenaście punkt.O jednym jednak ze względu na strony finansowej już przybył, tabela jest więc ostatni z niedoborami třináctibodovým stanowisk gwarantujących ratunku.

„Trenuję grupa facetów, którzy mają swoją godność, dziś są, mimo wszystko, to zrobił. Nikt nie mógł nie bój się, że ci zawodnicy nie dają się pasuje do wszystkiego. dopóki mamy matematyczne szanse, to naszym obowiązkiem jest ratować prać. Nasza pozycja w tabeli nie może rzucać tylko na off-dziedzinie, oczywiście, mieć wpływ, ale mamy dużo rannych. dzisiaj musiałem wstać graczy, którzy byli absolutnie w porządku po zabiegu należy wykonać Mattia Cassani. Gdy mamy więcej opcji, zobaczysz jeszcze lepsze osiągi. piłkarze zasłużyli na wynik i starać się budować na nim.W ciągu ostatnich czterech lub pięciu meczach zagraliśmy jak prawdziwy zespół i że powinniśmy przynajmniej zbierać owoce, mieliśmy tyle szczęścia. To wstyd, gdy widzisz ludzi potem, przez które musieliśmy zrezygnować lub w dół. Parma zasługuje również szacunek, „ nie słyszałem też Donadoni.