Pojedynczy wyścig koło bez Koudelka wygrał Freund, matura była 17-cia

Skocznia World Cup w Rosji, która została skrócona ze względu na kolanach wiatru, wygrał niemiecką Severin Freund. O 2,4 punkty, pokonując zwycięzcę sobotniego Anders Fannemela z Norwegii, zajął trzecie austriackiej Stefan Kraft. Nieobecny zwycięzca dwóch wyścigach Pucharu Świata Romana Koudelky był najlepszy Czech 17 stycznia Matura.

Obok niego również zdobył Antonín Hájek i Jakub Janda, którzy ustawieni na 25 i 26 szczeblem. Jak również ich matury zakończył drugi skok, ponieważ jury odwołany ostateczną rundę do dwudziestu skoczka. Ostatni mostek jest uruchamiana z austriackiego Andreas Kofler, którego wiatr na 71 m.Następnie została ona wypełniona drugiej rundzie czeka na zwykłych warunkach anulowane.

Freund więc cieszył dziesiątą karierę Triumph odwrotnie Fannemel panieńskie wygrać w sobotę i nie wiążą się jako Lillehammer zajął drugie miejsce. Badanie jednak utrzymał prowadzenie w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. Tylko do trzeciego miejsca z powodu wysokich odczytów dla korzystnych wiatru może rejestrować KRAFT mostek 138 m.

podmuchów wiatru, aby wahać się mostki już występujące w pierwszym etapie. Tuż przed skokiem Jandovým Creepy spadł Polak Dawid Kubacki. Carom ale był stosunkowo pod kontrolą, więc nie uderzył w głowę i opuścił przestrzeń pod mostem na piechotę.Wiatr uszkodzony kilku skoczków z czołówki trwającego SP oceny. Ze względu na niekorzystne warunki nie wynik słoweńskiej Robert Kranjec i Fin Lauri Asikainen. W punktach osiągnięcia lub Lukáš Hlava, które zajmowały 33 pozycji

SP klasyfikacji prądu (po 7 z 32 roślin).
pierwszy Fannemel 430 b. 2. Freund 361, 3. Prevc 323, 313 Hayböck 4, 5 Schlierenzauer 295 6.


Koudelka (Czechy) 290…23. Matura 60, 38. Janda 15 49thHajek 7

słowa kluczowe tematy:. Niżny Tagil, skakać, Świat, narty, sport